• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Vdiq në aksident, “shpirti” i të voglit paralajmëron nënë e bijë

Një nënë pretendon se vajza e saj ka kapur në foto fantazmën e një djali të vogël brenda makinës së tyre, ndërsa “ekspertët” e ngjarjeve paranormale besojnë se bëhet fjalë për shpirtin e një viktime të një aksidenti rrugor që po paralajmëronte nënë e bijë.

48 – vjeçarja Melissa Kurtz po udhëtonte bashkë me vajzën e saj Harper, kur 13 – vjeçarja nisi të bënte selfie.

Më vonë nëna e dy fëmijëve nga Florida, dalloi imazhin e një djali të vogël që qëndronte i ulur në sediljen e pasme dhe dukej sikur po përpiqej të arrinte Harper.

Pasi bëri një kërkim, Kurtz zbuloi se shfaqja e djalit koiçidonte me përvjetorin e një aksidenti me vdekje të ndodhur në këtë zonë dhe gruaja beson se ishte pikërisht shpirti i djalit që kishte vdekur aty.

“Ekspertët” që analizuan imazhin nuk mundën t’i jepnin një shpjegim. Megjithatë njëri prej tyre tha se nga fotoja dukej se fantazma po përpiqej për të arritur Harper, për ta paralajmëruar atë që të vendosë rripin e sigurimit./tvklan.al

fatantazma