close
Breaking NewsLajme

Vdes Britney Spears?! Shtëpia diskografike e deklaron këngëtaren të vdekur (FOTO)

britney-spears-dead-sony-usic-twitter-declares-singer-died-cfmp-lead-1

Ditën e sotme shtëpia diskografike Sony Music i ka tmerruar fansat me dy postime në Twitter ku shkruante: “Britney Spears ka vdekur si shkak i një aksidenti. Do t’ju tregojmë më shumë më vonë.” dhe postimi tjetër shkruante: “U prehsh në paqe Britney”. Por nuk është kjo e vërteta. Sipas TMZ, llogaria në Twitter e Sony Music është hakuar sot në mëngjes. Megjithatë më vonë situata u sqarua kur shtëpia diskografike postoi një tjetër status ku shkruante se Britney është gjallë dhe shëndoshë e mirë. 

tyy
Tags : britney spears
loading...