• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Valeri “vjedh” Facebook-un e Ermal Mamaqit, ja çfarë ka shkruar për të

Kur Facebook-u filloi të kthehej në rrjetin social më “in” në vendin tonë shumë përdorues e harronin hapur atë. Kjo “pakujdesi” shfrytëzohej nga persona të tjerë, të cilët shkruanin statuse të ndryshme, shpesh tallëse, duke bërë shaka me personin në fjalë.

afafasfa

E njëjta gjë ka ndodhur edhe me Ermal Mamaqin, në profilin e të cilit është futur Valer Kolnikaj, i cili ka shkruar: “Ermal, je gjigant, pa diskutim!”

VALERI

P.S. Mos e lër profilin hapur në zyrë dhe mos më lër të të pres kaq shumë! Hahahhaha”.

Nuk e dimë nëse kjo është një mënyrë për të treguar se Valeri mund të jetë pjesë e emisionit apo është thjesht një shaka nga Kolnikaj. Pavarësisht kësaj, Ermali mësoi se nuk duhet ta lërë kurrë Facebook-un hapur…