• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Valdrin Sahiti dedikim dy “vajzave” të tij: Një jetë

Stilisti i njohur shqiptar Valdrin Sahiti së shpejti pritet të bëhet baba i një vajze.
Ndërkohë që bashkëshortja e tij Edita Ramadani, e cila ndodhet në muajt e fundit të shtatzënisë duket në gjendje perfekte fizike.


Stilisti ka publikuar në rrjetet sociale një foto të saj me barkun e rrumbullakosur dhe një dedikim special bashkangjitur.
“Dy qikat e mia, një jetë” – ka shkruar ai.
Çifti ende nuk e ka zbuluar në qoftë se kanë vendosur për emrin që do i vendosin  vogëlushes./revistawho.com

CLOSE
CLOSE