• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Valbona Selimllari kthehet pas në kohë: Si nuk i thashë babit për Miss-in…

Valbona Selimllari e ftuar në një intervistë në “In Tv”, ka rrëfyer disa detaje nga jeta e saj, teksa ka sjellë në kujtesë momentet kur ka fituar kurorën e më të bukurës shqiptare vite më parë. Ajo tha se tani që e mendon, nuk e di as sot pse ia kishte fshehur babait të saj faktin që do merrte pjesë në një konkurs bukurie dhe ai e ka mësuar se vajza e tij ka fituar kur kjo ndodhi. “Unë isha rebelja e shtëpisë që kisha vendosur të ndiqja rrugën time qoftë edhe me disa kosto të caktuara”, tha ajo. Ajo ka treguar edhe se një fqinj i Vera Grabockës ishte në rrethin e saj shoqëror… ‘Më tha do të coj te Vera dhe do e pyesim ‘bën apo s’bën’. Vera nuk më njihte por komshiut të saj s’donte t’ja prishte”, rrëfeu Valbona.


Valbona Selimllari kthehet pas në kohë: Si nuk… by revistaime