• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme, Modë

Vajza, këtë veshje duhet ta keni patjetër në dollapin tuaj

Lëkura ka qenë shumë e përdorur dhe e dëshiruar nga shtëpitë e modës dhe nga ndjekësit e tyre për gati dy shekuj. Madje, veshjet e lëkurës nuk dalin kurrë nga moda.

165029_168738529829224_131043186932092_317795_79599_n

Së fundmi lëkura me shkëlqim është ndër trendet kryesore. Shihet qartë që moda vazhdon të kthehet, sepse lëkura me shkëlqim ka qenë trend edhe një dekadë më parë, kur e kanë veshur ikona si Britney Spears apo David Bowie.

Së fundmi shumë fashioniste dhe blogere janë dashuruar pas fundit prej lëkure me shkëlqim. Ky fund mund të kombinohet lehtësisht dhe kjo është një ndër arsyet që vajzat dëshirojnë ta kenë pjesë të gardërobës së tyre.

fund-lekure