• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Vajza e vogël plotëson dëshirën e fundit të mamasë së saj që vuan nga kanceri

Amber Davis është diagnostifikuar me një lloj të veçantë kanceri. Pendimi i saj më i madh ishte se nuk do ta shihte vajzën e saj të veshur si nuse. Kështu që para se të largohej nga kjo botë, ajo i tha mikeshës së saj ta fotografonte vajzën e saj me fustan nuse. Fotografja i realizoi fotot në të njëjtin vend që Amber i ka bërë me bashkëshortin e saj. Amber vdiq në 28 korrik 2015 në moshën 27 vjeçare duke lënë bashkëshortin dhe tre fëmijët pas. Edhe pse ajo nuk e pa dot ëndrrën e saj të realizohej, bashkëshorti, mamaja dhe motra e saj bënë setin fotografik me vajzën 4 vjeçare të veshur me fustanin e mamasë.

girl-wears-late-mothers-wedding-dress3

girl-wears-late-mothers-wedding-dress1

girl-wears-late-mothers-wedding-dress2