• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Vajza e Majlinda Bregut pozon me bikini, shfaq format e saj perfekte

Jemi njohur me bukurinë dhe elegancën e saj, por Kejda, vajza e Majlinda Bregut, është dhe një vajzë shumë seksi. Rrallë herë ka publikuar foto me bikini, por në foton e fundit Kejda na ka lejuar të shohim format e saj perfekte. Ajo ka marrë shumë komplimente për paraqitjen e saj dhe jo pa të drejtë, pasi Kejda është një nga vajzat më bukuroshe të politikanëve shqiptarë.

CLOSE
CLOSE