close
Breaking NewsLajme

Vajza e Alban Skënderajt dhe Miriam Canit merr një dhuratë shumë të veçantë (VIDEO)

miriam-ameli-alban-324×235

Alban dhe Miriam kanë me mijëra fansa të cilët shpeshherë i bëjnë dhurata çiftit, por këtë herë dhurata ka qënë për vajzën e tyre Ameli. Miriam ka postuar një video në Instagram të një kutie muzikore e cila mban sipër foton e Albanit, Miriamit dhe Amelit. Kjo kuti muzikore lëshon tingujt e kompozimit “La valse d’Amelie” nga artisti Yann Tiersen. Dhuratën e ka bërë një fans i çiftit për të cilin Miriam shkruan se është shumë kreativ. “La valse d’Amelie, Fansa kreativ. Mirënjohëse.” -shkruan ajo.

La Valse d'Amelie 👼 #CreativeFans❤️ #Grateful 🙏

A post shared by ☞ Miriam Cani (@miriamcani) on

Tags : alban skenderajmiriam cani
loading...