close
Breaking NewsLajme

Vajza e Agollit publikon fotot private më të atin: Përherë pranë

17265166_753967634784885_6744540469888967086_n

3 shkurti do të mbahet mend në histori si dita kur mbylli sytë mjeshtri i letrave shqipe, Dritëro Agolli. E sot kur kanë kaluar më shumë se 40 ditë nga humbja e tij, Elona Agolli, vajza e autorit të sa e sa vëllimeve, ka nxjerrë nga arkiva foto private me të atin. “Pranë, përherë”, – shkruan ajo si diçiturë të këtij minialbumi që duhet të jetë shumë i shtrenjtë për të. Elona Agolli ndan çdo ditë me miqtë e saj në rrjetin social “Facebook” pasazhe të pabotuara nga Dritëroi si dhe kujton çaste të vyera pranë atit të saj. / revistawho.com

Tags : Dritero Agollie bijaelona agolli
loading...