close
Breaking NewsLajme

U shpërndanin kokainë fëmijëve, dy shqiptarë në pranga

auto_policia_italiane_-_karabinieri1475864613

Dy të rinj me origjinë shqiptare janë arrestuar natën mes 9 dhe 10 tetorit, pasi u kapën në flagrancë duke shpërndarë kokainë në Pisa të Italisë. Mbi 26-vjeçarin me iniciale D.K. dhe 27-vjeçarin me iniciale R.X. rëndon akuza e shpërndarjes së lëndëve narkotike ndaj minoreneve. Dy shqiptarët, janë dërguar në burgun e Pisa-s. /Syri.net

Tags : drogefemijevene prangashqiptaret
loading...