U konfirmua! Kylie Jenner shtatëzënë…


Kylie Jenner është shtatëzënë me të dashurin e saj Tyga. Burimet thonë se Kylie dëshiron të bëhet mama pas lindjes së Dream Kardashian, vajza e Rob Kardashian dhe Blac Chyna. Kylie, 19 dhe Tyga, 26, mund të bëhen prindër. Kylie është parë të shkojë në klinikën e doktor Crane, i njëjti doktor që ka ndihmuar të lindë Kim, Kourtney dhe Blac Chyna. Gjithashtu Kylie ka shkruar në Snapchat “Nuk mund të çohem nga shtrati sot”. 

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password