• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

U dogjën qindra shtëpi, Rita Ora ju vjen në ndihmë familjeve në Kaliforni

Pak javë më parë një lagje të pasurish në Kaliforni u shkrumbua nga zjarri. Me qindra shtëpi u dogjën, disa njerëz nuk janë gjendur ende dhe të tjerë ndërruan jetë. Pas kësaj tragjedie, persnazhe të njohur kanë dhënë donacione për t’ju ardhur në ndihmë familjeve të prekura. Mes tyre është edhe këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora. Mbrëmjen e kaluar ajo ka mbajtur një koncert dhe shumën e fituar e ka dhuruar. Madje këngëtarja ju ka bërë thirrje edhe fansave të kontribojnë sa kanë mundësi. Nga pamjet e publikuara në rrjetet sociale duket se mbështetja ka qenë e madhe./revistawho.com