• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

U bë nënë pak muaj më parë, këngëtarja e njohur zbulon imazhin e së bijës

Disa muaj më parë këngëtarja e shumë hiteve, Cardi B u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një vajzë të quajtur Kulture. Nga moment që u bë nënë reperes i janë ofruar shifra marramendëse nga mediat për t’ju dhënë foton ekskluzive, por Cardi ka treguar se imazhin e së bijës nuk e shet për asgjë në botë.
Megjithatë ditën e djeshme, ajo ka zgjedhur që në ‘Instagramin’ e saj të bëjë ‘namin’. Si fillim bëri deklaratën e papritur për ndarjen nga bashkëshorti dhe më pas ka publikuar foton e parë të Kulture. Vogëlushja shfaqet mjaft e ëmbël dhe dukset sikur ky ka qenë momenti perfekt që e ëma ta prezantonte në publik./revistawho.com

View this post on Instagram

My heart ❤️

A post shared by CARDIVENOM (@iamcardib) on