U akuzua se ka fryrë buzët, reagon Kendall Jenner


Ditën e djeshme u publikua një foto ku Kendall Jenner dukej pak më ndryshe se herët e tjera. Mediat e huaja e akuzuan se ajo ka fryrë buzët. Por Kendall ka një përgjigje. Modelja ka postuar një video në Snapchat ku buzët e saj duken normale dhe me anë të gjesteve të saj ofendonte të gjithë ata që hodhën akuzat për të. 

15170888_732685093553830_1949550879793273648_n

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password