close
Breaking NewsLajme

U akuzua se ka fryrë buzët, reagon Kendall Jenner

kendall-jenner-lip-injections-after-leaving-instagram-ftr

Ditën e djeshme u publikua një foto ku Kendall Jenner dukej pak më ndryshe se herët e tjera. Mediat e huaja e akuzuan se ajo ka fryrë buzët. Por Kendall ka një përgjigje. Modelja ka postuar një video në Snapchat ku buzët e saj duken normale dhe me anë të gjesteve të saj ofendonte të gjithë ata që hodhën akuzat për të. 

15170888_732685093553830_1949550879793273648_n
Tags : kendall jenner
loading...