Tuna poston foto live nga “materniteti” me Flori Mumajesin


Këngëtarja e njohur, Altuna Sejdiu, sapo ka nxjerrë në treg këngën e saj më të re. Por duket se ajo nuk ka të ndalur. Së fundmi Tuna po bashkëpunon me kompozitorin e suksesshëm, Flor Mumajesin. Ajo ka postuar një foto nga studio muzikore e Florit, duke e quajtur atë materniteti I muzikës, si për të ironizuar thashethemet e shtatzënisë që kanë qarkulluar për Tunën dhe për të treguar se çdo këngë e Florit kthehet në një hit.

15048038_1318568914873927_6413773614868332544_n

15174592_10211273413770469_382478076_n

 

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password