• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Trupi i Kim Kardashian në duart tuaja, parfumi me formën e çuditshme sapo u prezantua

Çdo ditë vjen nga një e re nga familja më e famshme në botë, Kardashian. Pushtoi rrjetin pak ditë më parë, fotoja nudo e Kimit, ndërsa më vonë fotoja ku shihej e mbuluar me ngjyrë blu dhe sërish ishte nudo. Me foton e fundit zbuloi që do të lançonte parfumin e ri i cili do kishte shishen në formën e turpit të saj dhe sapo e bëri. Kush adhuron trupin e Kim Kardashian tani mund ta ketë në dorë!/revistawho.com

CLOSE
CLOSE