• youuinsttaaffccbb
TEST
4, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Tristan nuk ndalon përpjekjet që Khloe Kardashian ta harrojë tradhëtinë, zbuloni çfarë ka bërë këtë herë

Është akoma e freskët ngjarja që tronditi showbizin, ku partneri i Khloe Kardashian e tradhtonte atë hapur. Pavarësisht se të dy e kanë lënë pas krahëve gjithë atë histori, çdo veprim i Tristan shikohet si një përpjekje për të rifituar dashurinë e partneres së tij. Tashmë dy të rinjët kanë edhe një vajzë, madje kjo është konsideruar se arsyeja që fshihet pas ribashkimit të çiftit.

Rezultate imazhesh për khloe and tristan

Khloe ka arritur sukses së fundmi me linjën e veshjeve sportive të prodhuara nga vetë ajo dhe pikërisht kjo është kthyer në një arsye për të festuar. Sapo ka arritur në shtëpi Khloe ka gjetur një tortë të madhe dhe shumë tullumbace me mbishkrime. Ky djalë po përpiqet vërtetë shumë për ta rifituar zemrën e Khloe!/revistawho.com