• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Trendi i verës janë edhe bluzat e shkurtra, ja disa sygjerime nga VIP-at para se sezonit të mbyllet

Bluzat e shkurtra këtë verë kanë bërë namin! Të kombinueshme me çdo gjë, në larmshmëri modelesh dhe ngjyrash, të parët që i  kanë sygjeruar janë VIP-at. Edhe shqiptarët edhe të huajt janë sjellë rrotull të njëjtit trend, që përfshin edhe modelin me supe jasht. Të kombinueshme me xhinse dhe atlete, por jo vetëm, ja çfarë sugjerojnë vajzat e njohura për ju./revistawho.com

Kylie Jenner showed off the car Travis Scott bought her for her 21st birthday while wearing a ruffled crop top. (Courtesy of Instagram)

Gigi Hadid turned up the heat in this orange bubble sleeve crop top while out in New York on July 19, 2018. (Shutterstock)

Kourtney Kardashian looked perfect for summer in a beige off-the-shoulder crop top and acid wash jeans while out in July 2018. (BACKGRID)

Kendall Jenner fills up her tank while wearing jeans and a crop top. (Courtesy of Instagram)

Bella Hadid stepped out in New York City wearing a white crop top, beige pants and a Dior hat. (Backgrid)

Olivia Culpo matched her hair bow to her gingham crop top for this sweet snap. (Courtesy of Instagram) 

Vanessa Hudgens wore a structured black crop top with ruffled sleeves while appearing on the ‘Despierta America’ TV show on Aug. 2, 2018. (Shutterstock)