• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Jetë, Këshilla

Trendet e vjeshtës, kombinimet që nuk duhet t’i kaloni pa i veshur

Trendet e sezonit të ri të vjeshtës na kanë kthyer pas në vitet 80-të. Me më shumë stil dhe më të moderuara, megjithatë në thelb mbeten veshje të vjetra. Stilistët kanë publikuar një listë të kombinimeve të cilat nuk duhet t’i kaloni pa i veshur, pasi këto janë veshjet të cilat do ju bëjnë të shkëlqeni në stinën e rënies së gjetheve. Disa prej tyre do ju duken pak të çuditshme megjithatë në trup duken shumë të bukura.  /revistawho.com

Printet leopard

Shallet e mëdhenj

Rrobat ngjyrë argjendi

Veshjet me lule

Kapelet