• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Tom Hardy bëhet baba për herë të tretë, vjen në jetë djali i tij

Aktori i njohur Tom Hardy dhe gruaja e tij Charlotte Riley janë bërë prindër për herë të dytë. Në jetë ka ardhur vogëlushi i tyre, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Forrest. Sipas mediave të huaja ata kanë vendosur për këtë emër, pasi Charlotte gjithmonë e ka dashur filmin “Forrest Gump”.
Miqtë pranë çiftit janë shprehur se Forrest është kopje e të atit.
Përveç dy djemve me bashkëshorten Charlotte Riley, Hardy ka dhe një djalë 10-vjeçar të quajtur Louis nga një marrëdhënie e mëparshme./revistawho.com