• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Tmerr në shtëpinë e modeles së njohur, hajduti godet me thikë në sy rojen e banesës

Në shtëpinë e Miranda Kerr në Malibu ka ndodhur një incident që sigurisht do ta tmerrojë supermodelen.
Një hajdut ka kaluar rrethojat në shtëpinë e saj, ndërsa kur roja e sigurimit ka provuar ta ndalojë, ai e ka plagosur në sy me thikë.

Pas kësaj, roja ka qëlluar hajdutin disa herë me pistoletë, derisa një plumb ka kaluar shkarazi në kokën e tij.

Ekipet e emergjencës i kanë dërguar të dytë në spital dhe TMZ mëson që të ata janë jashtë rrezikut për jetë, ndërsa Miranda Kerr në atë kohë nuk ishte në shtëpi.

image