Tmerr në shtëpinë e modeles së njohur, hajduti godet me thikë në sy rojen e banesës


Në shtëpinë e Miranda Kerr në Malibu ka ndodhur një incident që sigurisht do ta tmerrojë supermodelen.
Një hajdut ka kaluar rrethojat në shtëpinë e saj, ndërsa kur roja e sigurimit ka provuar ta ndalojë, ai e ka plagosur në sy me thikë.

Pas kësaj, roja ka qëlluar hajdutin disa herë me pistoletë, derisa një plumb ka kaluar shkarazi në kokën e tij.

Ekipet e emergjencës i kanë dërguar të dytë në spital dhe TMZ mëson që të ata janë jashtë rrezikut për jetë, ndërsa Miranda Kerr në atë kohë nuk ishte në shtëpi.

image

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password