close
Breaking NewsLajme

Tjetër akuzë për ngacmim seksual ndaj Trump

trump-3_1476473159-3439695-550×302

Një grua ka deklaruar për Washington Post se Donald Trump ka ngritur fustanin e saj dhe ka tentuar t’i fus duart nën të, gjatë një dalje natën në New York në vitet e 1990’ta, shkruan BBC

Kristin Anderson ka deklaruar që kandidati për president e ka prekur përmes të brendshmeve të saj, gjate sulmit seksual të supozuar, , transmeton Klan Kosova.

Anderson, tani 46 vjeçare, ka thënë që është ndjerë shumë keq dhe e çuditur.

Ky është pretendimi i fundit për sulm seksual ndaj Donald Trump, i cili i ka etiketuar akuzuesit si gënjeshtarë.

Tags : akuzedonald trumpngacmim seksual
loading...