• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Tiranë – Plagoset me armë zjarri një 23-vjeçar. Në kërkim autori…

Më datë 09.10.2016, rreth orës 00:35, në rrugën “Bedri Karapici”, ka ndodhur një konflikt.

Si pasojë e këtij konflikti është plagosur me armë zjarri shtetasi A.B., 23 vjeç, i cili ndodhet në SQU, nën kujdesin e mjekëve.

Në vendngjarje janë gjetur 3 gëzhoja dhe mjeti tip “Volkswagen”, në pronësi të autorit të dyshuar.

Punohet për kapjen e shtetasit Sh.T., i dyshuar për kryerjen e kësaj ngjarjeje kriminale. /Blitz.al//