• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

The Weeknd: Martesa është shumë e frikshme për mua

The Weeknd dhe Selena Gomez janë çifti më i ri në industrinë e muzikës, të cilët e bënë publike romancën këtë javë. Por artisti i R&B, i cili u nda nga modelja Bella Hadid në muajin nëntor pas dy vitesh lidhje, duket se nuk e ka me qejf shumë të madh martesën.

“Martesa më frikson shumë”, ka thënë kanadezi 26-vjeçar për numrin e fundit të revistës “GQ”. “Më duket se jam tip që do të kem fëmijë përpara se të martohem”, ka shtuar këngëtari, i cili po shijon një sukses të jashtëzakonshëm me albumin e tij të tretë “Starboy”./topalbaniaradio