• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

The Weeknd harron Selenën, kalon natën duke u puthur me Bella Hadid

Ditën e sotme mediat e huaja janë duke shkruar për një rikthim të dy ish të dashuruarve Bella Hadid dhe The Weeknd. Ata janë parë shumë të afërt me njëri-tjetrin në festën pas ‘Coachella’. Burime të shumta raportojnë se ata kanë qëndruar së bashku gjatë gjithë natës madje edhe kanë shkëmbyer puthje romantike.

“Ata e kaluan gjithë natën së bashku, madje edhe u larguan së bashku. Ata dukeshin shumë të dashuruar duke u përkëdhelur me njëri-tjetrin pa ju interesuar se kishte të tjerë që po i shihnin”,- ka thënë një burim për “E! News”.

Kujtojmë se dyshja e njohur i dhanë fund lidhjes së tyre në vitin 2016-të. /revistawho.com

CLOSE
CLOSE