• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

The Weeknd dhe Selena Gomez kapen mat, reagon Bella Hadid

Ditën e djeshme u përhap me shpejtësi lajmi që The Weeknd dhe Selena Gomez janë lidhur. Fotot e shkrepura nga paparacët ku këngëtarët ishin duke u puthur e vërtetojnë lidhjen e tyre. Mirëpo menjëherë në lidhje me këtë ngjarje ka reaguar ish e dashura e The Weeknd, Bella Hadid. Modelja e Victoria’s Secret ka hequr Selena Gomez nga lista e ndjekësve. Nga ana tjetër Selena vazhdon ta ndjekë Bellan. Ajo dhe Bella kanë qenë mikesha, por mesa duket shoqëria e tyre nuk do të vazhdojë më./revistawho.com

Screenshot_9