• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

‘The Voice of Albania’ nis nё datёn…

Edicioni i gjashtё i talent show-t “The Voice of Albania” do tё fillojё nё datёn 27 janar. Nёn drejtimin e Ledion Liços, ju do tё keni mundёsi ta ndiqni çdo fundjavё pёr tё shijuar performancat e pёr tё zgjedhur artistin e ri tё preferuar nga ata qё garojnё nё kёtё edicion. Anёtarёt e jurisё janё konfirmuar disa javё mё parё. Alban Skёnderaj, Rona Nishliu, Besa Kokёdhima dhe Xuxi do tё jenё ata qё do tё vlerёsojnё performancat bashkё me duartrokitjet e publikut.

 

A video posted by Alban Skenderaj (@albanskenderaj) on