• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

“Tërbohet Sadna”, mediat indiane e kritikojnë (VIDEO)

E njohim si Sadna nga seriali “Bidaai”, por emri i vërtetë i saj është Sara Khan, një aktore shumë e njohur në Indi. Edhe pse në serial ajo kishte rolin e një vajze të urtë dhe të ëmbël, vetë aktorja nuk është e tillë. Ajo shpeshherë poston video në Snapchat ku shihet në klube teksa feston, por ka një problem. India është një vend fanatik ku “harbime” të tilla kritikohen. Në videon e postuar në Snapchat Sara shfaqet teksa kërcen e dehur dhe konsumon shisha me shoqërinë e saj. Kjo është edhe arsyeja pse aktorja është kritikuar shpesh në mediat indiane. 

https://www.facebook.com/100014736224091/videos/120458285122045/