‘Tërbohet’ publiku i Zvicrës, Mozziki këndon ‘Cocaina’ në version tallava


Reperi i talentuar Mozzik, tërhoqi gjithë vëmendjen e publikut me hitin veror ‘Cocaina’. Kjo këngë është dëgjuar dhe kërcyer shumë gjatë gjithë stinës së verës, nëpër clube dhe koncertet e shumta të reperit. Por ‘Cocaina’ vjen në një tjetër version si asnjëher më parë nuk është dëgjuar. Në një nga cubet e Zvicrës, Mozziki ka kënduar sëbashku më këngëtarin që perfomonte aty ‘Cocaina’ në versionin tallava. Per më shumë ndiqni videon më poshtë.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password