• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

TE PANDASHEM/ Andrra e Sinani bëjnë gjithçka në çift, edhe urimin për Pavarësinë…

Sigurisht që ne tanimë dimë çdo detaj rreth çiftit të famshëm Sinan Hoxha e Andrra Destani. Që prej fejesës së tyre e derimë tani, ata janë shndërruar në një prej çifteve më të dashur të shqiptarëve. E ndoshta duke e ditur se sa shumë i pëlqen njerëzve t’i shohin bashkë, këngëtari i suksesshëm i muzikës popullore dhe gruaja e tij e bukur, janë bërë të pandashëm. Ata shfaqen kudo bashkë e madje edhe urimin për festat e nëntorit e kanë bërë të dy. Veshur kuqezi, Andrra e Sinani shfaqen shumë në formë e të dashuruar.