• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Të gjithë po flasin për buzët e Kylie Jenner në “Golden Globes”, zbuloni arsyen

Buzët e Kylie Jenner vazhdojnë të jenë në qendër të vëmendjes. Ajo e ka pranuar se ka ndërhyrë tek buzët duke i bërë ato më të plota, por njerëzit përsëri po flasin për buzët e saj. Këtë herë për një arsye tjetër. Në Golden Globes, buzët e saj dukeshin më të vogla. Në festën pas “Golden Globes”, Jenner u shfaq me motrën e saj Kendall. Artisti i saj i makeup-it, Ariel Tejada kishte përdorur tone të lehta rozë në buzët dhe mollëzat e Kylie-t. Fansat e saj e pëlqyen pamjen e saj sepse buzët dukeshin më normale. Sigurisht, mbushja e buzëve nuk zgjat përgjithmonë. Injektimi i acidit haluronik tretet natyrshëm dhe ky injeksion zgjat 6 muaj deri në 1 vit, kështu që nuk është çudi pse buzët e Kylie-t duken më normale se herët e tjera./revistawho.com

collage