• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Bukuri, Lajme

Të flejë në krahun e majtë është sekreti i bukurisë së kësaj modeleje…

Nëse jeni të lodhura të lexoni revistat me modelet, ku sekretet e bukurisë së tyre janë të bëjnë tetë orë gjumë e të pinë 2 litra ujë në ditë, me siguri se ky zbulim i bërë së fundmi do t’ju tingëlloj si një sekret mjaft i mirë.
Pa hequr meritat atyre që përmendëm më lart( pasi të pish ujë të ndihmon të kesh energji, të jesh e hidratuar, të ndihmon në forcimin e kockave dhe bën që flokët tuaj të shkëlqejnë) është zbuluar se të flesh në anën e majtë ndikon në bukurinë tuaj.

alessandra_ambrosio_7087_544x706
Të flesh në anën e zemrës, jo vetëm që favorizon shëndetin tonë, por të bën të çohesh edhe me humor të mirë çdo në mëngjes.
Dhe nëse dëshironi të mos ndiheni të lodhura dhe pa energji, provoni këtë sekret të modeles Alessandra Ambrosio, dhe do ta ndieni menjëherë ndryshimin.

CLOSE
CLOSE