• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Kështu do të duken Taylor Swift dhe Zayn Malik në klipin e ri (FOTO + VIDEO)

Muajin e kaluar, Taylor Swift dhe Zayn Malik u bashkuan në një duet për kolonën zanore të filmit “50 Shades Darker”. Kënga quhet “I don’t wanna live forever” e duket se këngëtarët kanë filluar edhe xhirimet e klipit pasi ata janë parë në Londër duke xhiruar. Fansat kanë fotografuar e regjistruar disa pjesë nga xhirimet e klipit ku duket se do të ketë shumë, po shumë shi./revistawho.com

screenshot_26