Takohen rastësisht në parkun e fëmijëve, Eneda Tarifa dhe Jonida Maliqi krushka (FOTO)


Eneda Tarifa dhe Jonida Maliqi kanë vendosur që këtë të diel ta kalojnë në parkun e lodrave me fëmijët e tyre. “Mamasitat në parkun e lodrave” shkruan Eneda ndërsa Jonida bën të ditur se janë takuar rastësisht. Edhe pse të vegjël, djali i Jonidës, Dan ka shfaqur pëlqim për vajzën e Enedës, Aria duke e puthur atë në ballë siç shihet në videon e postuar nga këngëtaret. “Ndoshta krushka të ardhshme”, -shkruan Jonida. Aria dhe Dan duken kaq të ëmbël dhe nëse Eneda dhe Jonida do jenë një ditë krushka na mbetet të presim./revistawho.com

 

 

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password