• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Surprizon stilistja me famë botërore, poston foton e Miriam Canit me veshjen e saj

E ftuar në një prej puntatave të emisionit “Në Kurthin e Piter Pan” këngëtarja Miriam Cani u shfaq e veshur me nje krijim të stilistes me famë botërore Elisabetta Franchi.


Mbrëmjen e djeshme stilistja ka publikuar në faqen e saj zyrtare në “Instagram” foton e Miriamit të cilën edhe e ka etiketuar.


Kjo nuk është hera e parë që Franchi publikon foto të vajzave shqiptare me veshjet e saj, midis të cilave kanë qenë edhe Luana Vjollca, Alketa Vejsiu, Xhensila Myrtezaj dhe Kiara Tito./revistawho.com

CLOSE
CLOSE