Surprizohet Eni Çobani: Gjest i vogël me domethënie të madhe

image

Në këto ditë festash të gjithë mundohemi të dhurojmë sa më shumë dashuri e të kënaqim njerëzit e dashur. Edhe për avokaten e famshme, Eni Çobani ka ndodhur e njëjta gjë. Ajo është surprizuar me një vazo lulesh mbi tavolinën e punës dhe është gëzuar pa masë për këtë gjest të vogël, por me domethënie të madhe për Enin.

image

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password