SURPRIZA / Soni Malaj merr dhuratë yllin e saj nga i fejuari biznesmen…


Këngëtarja e dashur e skenës shqiptare, Soni Malaj, është surprizuar ditën e djeshme nga i fejuari i saj biznesmen, i cili i ka dhuruar artistes yllin e saj në hapësirë. Ka qenë vetë Soni ajo që e ka publikuar këtë dhuratë të Klevit në rrjetet sociale duke e shoqëruar me mbishkrimin: “Tashmë në hapësirë ndodhet dhe një yll me emrin tim. Nuk mund të dëshiroja një dhuratë më të bukur”, – shkruan këngëtarja. Nga sa kemi mësuar kjo nuk është një dhuratë përvjetori, sepse për ta çdo ditë e kaluar me njëri-tjetrin është një përvjetor. Soni Malaj po jeton një histori të bukur dashurie me Klevin, me të cilin shpalli fejesën disa muaj më parë.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password