• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Surpizë! Shpat Kasapi zbulon të dashurën, ajo është nga…

Këngëtari i njohur Shpat Kasapi prej disa kohësh është përfolur për një lidhje të re dashurie, me një vajzë të cilën nuk e kishte publikuar asnjëherë më parë. Por më në fund duket së këngëtari ka vendosur të bëjë publike pamjen e vajzës që i ka rrëmbyer zemrën. Nëpërmjet një postimi në ‘Instagram’ ai ka treguar rëndësinë që ka ajo në jetën e tij dhe ka zbuluar se ajo është marokene.

‘Vajzat marokene krijojnë ylberet. Lamar, zëri dhe personaliteti yt më bëjnë të bukur,”- ka shkruar këngëtari krahas fotos ku çifti duket mjaft në harmoni me njëri-tjetrin. /revistawho.com

CLOSE
CLOSE