Supermodelja rrëfen rrëmbimin në Paris: Më kërcënuan me vdekje

The 2014 Fashion Awards Arrivals  Kloss, Erin O'Conner, Karolina Kurkova, Mollie Simms, Lana Del Ray, Kourtney Love, Naomi Harris, Kylie Minogue, Emma Watson, Poppy Delevingne, Jack Whitehall,  Ellie Goulding, Harry Styles, Alexa Chung, Nicole Scherzinger, Louis Hamilton, Suki Waterhouse, Ella Eyre, Lily Allen, Cara Delevingne, Kendal Jenna, Rita Ora, David Beckham, Victoria Beckham, Daisy Lowe,   Pictured: Olivia Palermo, Naomi Campbell, Daisy Lowe, Joan Smalls, Karlie Kloss, Erin O'Conner, Karolina Kurkova, Mollie Simms, Lana Del Ray, Kourtney Love, Naomi Harris, Kylie Minogue, Emma Watson, Poppy Delevingne, Jack Whitehall,  Ellie Goulding, Harry Styles, Alexa Chung, Nicole Scherzinger, Louis Hamilton, Suki Waterhouse, Ella Eyre, Lily Allen, Cara Delevingne, Kendal Jenna, Rita Ora, David Beckham, Victoria Beckham, Daisy Lowe, Anna Kendrik, Jeremy Irvine,Karlie Kloss, Cara Delevingne, Courtney Love, Poppy Delevingne,  Joan Smalls, Karolina Kurkova,  Eva Herzigova, Michelle Dockery Ref: SPL901934  011214   Picture by: Neil Warner / Splash News  Splash News and Pictures Los Angeles: 310-821-2666 New York: 212-619-2666 London: 870-934-2666 photodesk@splashnews.com

Tre muaj pas rrëmbimit të Kim Kardashian në Paris, një tjetër personazh publik ka rrëfyer historinë e saj me rrëmbimin që i ka ndodhur në Paris. Supermodelja Naomi Campbell ka rrëfyer ditën e djeshme gjatë një interviste se ajo gjithashtu ka pasur një rast të tillë. Gjatë intervistës ajo tha se shkoi në Paris për të vizituar një miken e saj në 2012. Kur ajo ishte nisur në aeroport kishte vënë re se në makinë nuk ishte i njëjti shofer si gjithmonë. Ajo kishte dyshuar pasi shoferi i kishte mbajtur xhamat e makinës hapur gjatë gjithë rrugës ndërkohë që ishte nëntor dhe shumë ftohtë. Kur Naomi kishte arritur në shtëpinë e mikes së saj, stilistes Alaia, një grup e kishte ndjekur dhe e kishin sulmuar. Ata i kishin hapur derën e makinës dhe i kishin thënë: “Ne do të të vrasim.” Fatmirësisht njerëzit që punojnë në dyqanin e stilistes e kishin parë dhe kishin vrapuar. Naomi i kishte shpëtuar rrëmbimit, por tregoi se nuk do e harronte kurrë atë ngjarje të tmerrshme./revistawho.com

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password