• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Supermbesa e Sali Berishës: Kur gjyshi më pa me rasta tha “të janë bërë flokët si çerdhe zogjsh”

‘Supermbesa’ e ish-kryeministrit Sali Berisha, Dasara Malltezi ka qenë e ftuar këtë të premte në “Oktapod” në Vizion Plus, ku ka folur gjatë për projektet e saj, të ardhmen, prindërit dhe gjyshin. Pyetjes nëse do e votonte Sali Berishën nëse nuk do e njihte, ajo përgjigjet: “Nëse nuk do ta njihja Sali Berishën, varet sa të ulëta mi ofron taksat”. Ajo ka folur edhe për sulmin e vazhdueshëm që ka marrë nga media duke e ka quajtur si formë që njërëz të ndryshëm kanë përdorur për të sulmuar Sali Berishën. Dasara ka treguar edhe reagimin që pati gjyshi i saj kur pa që kishte ndryshuar modelin e flokëve dhe kishte vënë pirsing në hundë. “Kur bëra rastat (model flokësh), gjyshi i pa edhe më tha, janë bërë flokët si cerdhe zogjsh. Po ashtu edhe kur më pa pirsing, vetëm qeshi”, tha ajo.

12108757_485807828263999_5368010103151672749_n