• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Suksesi i Era Istrefit nuk ndalet, Rita Ora dhe motra e saj kërcejnë nën tingujt e “Bonbon” (VIDEO)

Suksesi i Era Istrefit nuk ka të ndalur. Në fillim të vitit u pikas nga aktorja Chloe Grace Moretz, më pas nga Katy Perry, Kim Kardashian dhe tani motrat Ora kërcejnë nën tingujt e “Bonbon”. Teksa festonin mbrëmë Krishtlindjet, këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora, së bashku me motrën dhe miqtë kanë kërcyer me “Bonbon-in” e Erës. Videon e ka postuar motra e Ritës, Elena, në Snapchat.