• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Sukseset e Erës vazhdojnë, ja çfarë bën reperi i njohur amerikan

Mund të themi me plot bindje se 2016 ishte viti i Era Istrefit. Ndërsa jemi në ditët e fundit të vitit, fama e Erës arrin dhe tek reperi i njohur amerikan Diddy. Ai ka postuar këngën hit të Erës ‘BonBon’ me të cilën këngëtarja u bë e famshme kudo në botë. Fansat shqiptarë e kanë falenderuar Diddy-n për postimin e të tjerë i kanë kërkuar të bëjë një remix të këngës.

image