• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Stresi ka gati klipin e ri, por ka një kërkesë për fansat…

Ai i ka munguar showbizit me projektet e tij muzikore dhe siç ka premtuar po rikthehet shumë shpejt. Stresi ka bërë me dije se e ka gati këngën e re, por të gjithë ata që duan të bëhen pjesë e tij mund ta kontaktojnë atë në rrjetet e tij sociale. Mesa duket reperit i kanë munguar fansat andaj dhe dëshiron ti bëjë pjesë të projektit të tij.