• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Stresi i bashkohet kauzës së Noizy-t (FOTO)

Në llogarinë e tij në Instagram reperi Noizy ka postuar një video të këngës “Legalize It” në bashkëpunim me Nicola Fasano, Miami Rockets dhe Mohombin. Nëpërmjet këtij postimi Noizy do të tregojë se kërkon legalizimin e Cannabis-it.
Gjithashtu me këtë kauz është bashkuar edhe një tjetër reper. Është përfolur se Stresi ka qenë një përdorues i lëndëve narkotike dhe ka qenë pro legalizimit të Cannabis-it.
Disa orë më parë ai ka postuar një foto në Instagram në të cilën shkruan: “Masi n’hood (lagje) na e kan ndalu me vendim policie, arsyeja ankesa e banorëve. Ne kemi vendos ta pijmë në qarkullim kështu që legalized (legalizojeni).

Me pak fjalë reperi tregon se do të vazhdojë të pijë lëndë narkotike e nuk heq dorë as me urdhër policie kështu që sipas tij përdorimi i Cannabis-it duhet të legalizohet. Pasi ka dhënë këtë mesazh Stresi e ka fshirë përsëri foton nga Instagrami./Blitz.al

st

stt