• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Stine publikon video të vajzës: “Estia, kukulla e babit të vet”

12 nëntori i vitit 2016- të do të mbetet gjithmonë në mendjen e këngëtarit të preferuar Stine dhe partneres së tij Graciela, pasi kjo datë shënon ardhjen në jetë të vajzës së tyre Estia. Duket se Estia është kthyer në muzën e tij, pasi me lindjen e saj, Stine është rikthyer fuqishëm në muzikë me 2 këngë që u bënë menjëherë hite, si “Bela” dhe “Mama”. Sot si për t’i shfaqur botës gjithë lumturinë e tij ai ka publikuar një video të vajzës në rrjetin social “Instagram” me nënshkrimin #Estia #kukullababitvet, që tani me syze. Ndërkohë që po ditën e sotme ai ka anonçuar për të gjithë fansat hitin e radhës që do ta titullojë “Dali ju t’dali”.

#Estia #kukllababitvet qe tani me syze 🕶🕶@😂😂😂 #dalikutdali

A post shared by Nesti Duka (@stine_records_ed) on