• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Stela Sallaku, i jep notën dhjetë moderatores shqiptare: Ajo i di limitet e saj, nuk gabon kurrë në skenë!

Stilistja shqiptare, Stela Sallaku e cila kohët e fundit ka krijuar edhe një blog të vetin, komenton shpeshherë veshjet dhe look-un e personazheve publikë shqiptar.

E ftuar në programin “Lart e Poshtë”, Stela është pyetur se cili personazh publik shqiptar nuk gabon kurrë në skenë.

”Arbana Osmani është personazhi që nuk gabon kurrë, duke i njohur mirë limitet e saj”, ka thënë Sallaku./revistawho.com

CLOSE
CLOSE