• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

SPICE GIRLS/ Zbulimi, Mel B e vetmja nga grupi që s’ka bërë seks me Robbie Williams

Këngëtari Robbie Williams dhe vajzat e grupit “Spice Girls” nuk kanë ndarë vetëm triumfin në muzikën e viteve ’90. Dikur me shaka artisti pati thënë se ka bërë seks me 4 nga 5 vajzat e grupit por më pas e rishikoi deklaratën e tij duke sqaruar se i doli situata jashtë kontrollit. Mirëpo sipas raportimeve të fundit të të famshmes amerikane TMZ, këngëtarja Mel B ka zbuluar se është pikërisht ajo, e vetmja që nuk ka pasur marrëdhënie intime me Williams. “Me mua s’ka ndodhur asgjë. Jemi miq, ai ka qenë me disa nga mikeshat e mia. Unë nuk jam nga ato që jepem lehtë”, mësohet të ketë thënë këngëtarja.

Përshtatur nga një artikull i TGCOM

c_2_articolo_3042748_upiimagepp