• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Sot nis “Eurovizion”, Linda Halimi do të këndojë e katërta

Nata e sotme shënon nisjen e edicionit të 62-të të ‘Eurovision’. Në 42 shtete konkurues, është dhe Shqipëria, e cila përfaqësohet nga Linda Halimi me këngën ‘Ëorld’. Ajo do të jetë e katërta në listë për të kënduar. Kënga “Ëorld” nuk do të ketë ndonjë perormancë të veçantë, pasi vëmendja do t’i kushtohet tërësisht këngës dhe vokalit të këngëtares. I urojmë suksese Lindës!

CLOSE
CLOSE