• youuinsttaaffccbb
TEST
1, Breaking News, Lajme

Sot fillon muaji i Shenjtë i Ramazanit, ja cilët janë disa nga personazhet shqiptarë që agjerojnë

Sot filloi muaji i Shenjtë i Ramazanit për të gjithë besimtarët myslimanë, të cilët gjatë kësaj periudhe agjerojnë. Shumë nga personazhet e njohur shqiptarë kanë ndarë më ndjekësit e tyre në rrjetet sociale foto dhe urime për të gjithë besimtarët.

Duke u përcjellë urime dhe një agjerim të lehtë, ne po ju tregojmë disa nga figurat e njohura të ekranit të cilët janë besimtarë të devotshëm dhe e respektojnë këtë muaj të shenjtë.\revistawho.com

Sidrit Bejleri

Mërgim Mavraj

Leonora Jakupi

Edona Llalloshi

Isida Mollaymeri

Lindon Berisha

Gold AG

CLOSE
CLOSE